Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Baydilli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Urfa ziyaretini değerlendirdi

Baydilli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Urfa ziyaretini değerlendirdi

( ŞANLIURFA – RHA ) Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya yaptığı ziyareti değerlendirerek Cumhurbaşkanının Şanlıurfa’ya önem verdiğini söyledi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,”Sayın Cumhurbaşkanımızın Şanlıurfa’ya ayrı bir önem ve değer verdiğini biliyoruz. Şanlıurfa’nın da bu öneme karşılık her zaman Cumhurbaşkanımızı ve hükümetimizi desteklediğini biliyoruz. Bunun için Cumhurbaşkanımız Ceylanpınar, Akçakale ve Harran ilçelerini ziyaret ederek halkın yanında oldu. Biz de Harran’daki kardeşlik iftarında Cumhurbaşkanımızın yanında olduk. Bu ziyaretler sırasında Sayın Bakanımız Faruk çelik’e karşı istemediğimiz, üzücü bir tepki de oldu. Ancak burada tepki gösteren üç beş kişi kesinlikle Şanlıurfa’yı yansıtmamaktadır. 2011 yılından bu yana Bakanımızın Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetleri bilerek, biz milletvekili, belediye başkanından mahalle temsilcisine kadar sayın Bakanımızın  arkasında duruyoruz” diyerek Bakan Çelik’e bugüne kadar Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir

Şanlıurfa’da çöl çekirgesi endişesi! Önlerine çıkanı yiyorlar

(RHA AJANS/RHA) – Güneydoğu Anadolu Bölgesi kentlerinden olan Şanlıurfa'da çöl çekirgesi endişesi yaşanıyor. İstilacı çekirgelerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.