Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarından kadro talebi

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarından kadro talebi

( ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfa’da Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları, büro yönetimi ve sekreterlik bölümüyle ortak atama yapılmasına tepki gösterdi. Mezunlar, yapılacak tüm alımlarda ortaksız atanmayı talep ediyor.

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları, yapılacak tüm alımlarda ortaksız atanmayı talep ediyor. Mağdur olduklarını savunan mezunlar, yetkililere çağrıda bulundu.

Mağduriyetlerinin giderilmesini isteyen Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunu Yasin Bağış,”Bizler (3499) kodlu Çağrı Merkezi mezun ve öğrencileri olarak VHKİ kadrolarına Büro yönetimi ve Sekreterlik bölümüyle ortak atamaya mağdur edildik. Bizler 112 Acil gibi çok önemli ve bir o kadar hassas pozisyon için 2 yıl boyunca eğitim aldık.”dedi.

HAKSIZLIĞA UĞRADIĞIMIZ AÇIK VE NETTİR

Yapılacak olan tüm alımlarda ortaksız atanmayı talep eden Bağış, şunları kaydetti:”3179 Büro Yönetimi bölümüyle VHKİ kadrosunun ortak verilmesi bizim gördüğümüz eğitimi hiçe saymaktadır ve hiçbir çağrı merkezi mezununun atanamadığını ortak atamanın bu bölüm dışındaki bölümün atanması için yapıldığı ve büyük bir haksızlığa uğradığımız açık ve net bir şekilde görülmüştür. Bununla birlikte 112 AÇM’de yaşanan sıkıntılar gözle görülmektedir. (Sürekli becayiş istekleri, Kurumlar arası geçiş talepleri vs ) Çağrı Merkezi Bölümünün kuruluş amacı 112 Acil gibi hayati önem taşıyan kuruma profesyonel bir şekilde hizmet vermektir.

DAHA FAZLA MAĞDUR EDİLMEK İSTEMİYORUZ

2 yıl boyunca Çağrı alanında her türlü derslerin hem teorik hem de uygulamalı olarak verildiğini, stajların genelinin 112’lerde yapıldığını, bu alanda eğitim ve donanım bakımından 112 ve VHKİ’ye bizden daha iyi bir bölüm olmadığının, mülakât sistemi gelecekse, öncelik hakkının özellikle bu işin eğitimini gören çağrı merkezi hizmetleri programı öğrencilerine verilmesini istiyoruz. Bu konuda daha fazla mağdur edilmek istemiyoruz. Yapılacak olan tüm alımlarda hakkımız olan kadroya ortaksız atanmayı talep ediyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Karaköprü Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Karaköprü Belediyesi sokakta yaşayan hayvanlar için parklara geri dönüşümden elde edilen su ve mama kapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.