Anasayfa / TÜM HABERLER / EKONOMİ / OSB Müdüründen Şanlıurfalı sanayicilere müjde

OSB Müdüründen Şanlıurfalı sanayicilere müjde

( ŞANLIURFA – RHA ) OSB Müdürü Yunus Emre Aksu ve Genel Sekreter Mithat Arhan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda bir dizi temas ve çalışmalarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Şanlıurfalı sanayicilere müjde veren Aksu,”Sanayimizin en büyük sorunu olan alt yapı ihalemizi bugün itibari ile gerçekleştirdik.”dedi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmalar devam ediyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in önemli katkılarıyla bölgede ciddi mesafeler kat eden OSB, son çalışmalarla sanayicilerin beklentilerine cevap vermeye başladı. OSB Müdürü Yunus Emre Aksu ve Genel Sekreter Mithat Arhan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bugün çıkarma yaptı.

Şanlıurfa halkı ve sanayicilerine müjde veren OSB Müdürü Yunus Emre Aksu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada,”6 aydır mücadelesini verdiğimiz organize sanayimizin en büyük sorunu olan alt yapı ihalemizi bugün itibari ile gerçekleştirdik. Şehrimize ve organize sanayimize hayırlı olsun.”şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Konuta pandemi ayarı: Urfa’da artış yaşandı

(RHA AJANS/RHA) – "Konut Piyasası Görünümü" raporuna göre, Kovid-19 salgını süreci, konut piyasasını yavaşlatırken, Ege …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.