Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Beyazgül: 15 Temmuz, yeniden dirilişin adıdır

Beyazgül: 15 Temmuz, yeniden dirilişin adıdır

( ŞANLIURFA – RHA ) AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 15 Temmuz şehitlerini anma, demokrasi ve milli birlik günü dolayısıyla açıklama yaptı. Beyazgül,”249 şehit ve 2 bin 193 gazimizin yazdığı kahramanlık destanını unutmayacağız.”dedi.

AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yaptığı yazılı açıklamada,”Bugün ülkemiz rahat bir nefes alıyorsa , böyle meydanlarda rahatça konuşabiliyorsak, bu kadar özgürlüğü yaşıyorsak, bu önce yüce Allah’ın sonra şehitlerimizin sayesindedir” dedi.

‘MİLLETİMİZ, DOSTUNA DÜŞMANINA NASIL BİR MİLLET OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR’

“15 Temmuz, Türk milletinin çok ağır bir gecede, yeniden dirilişinin adıdır” diyen İl Başkanı Beyazgül, şunları kaydetti:”Ülkemizin demokratik kazanımlarını, milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur silahlı darbe teşebbüsü, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu, hükümetimizin kararlı tutumu ve en önemlisi milletimizin demokrasiye sahip çıkmasıyla bertaraf edilmiştir. 15 Temmuz gecesi ve sonrası 1 aylık Demokrasi Nöbetlerinde  ayağa kalkan milletimiz herkese, dostuna düşmanına nasıl bir millet olduğunu göstermiştir. “249 Şehit ve 2 bin 193 gazimizin yazdığı kahramanlık destanını unutmayacağız” bu vesileyle Tüm Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar dileriz.

ŞANLIURFA VATAN VE MİLLET DUYGUSU YÜKSEK OLAN BİR ŞEHİRDİR

Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi 15 Temmuz gecesi olduğu gibi yıl dönümünde de Vatandaşlarımızı Rabia Meydanına, anma etkinliklerine bekliyorum. Şanlıurfa Vatan ve Millet duygusu yüksek olan bir şehirdir. 15 Temmuz’u yaşatma anlamında da Şanlıurfa halkının bu meydanı hınca hınç dolduracağına inancım tamdır. 15 Temmuz akşamından 16 Temmuz sabahına kadar sembolik olarak tutulacak nöbete katılmak ve yapılacak dualara eşlik etmek için tüm Şanlıurfalı hemşerilerimi Rabia Meydanı’na davet ediyorum.”

İlginizi Çekebilir

BABACAN:‘Yüksek faiz ve yüksek enflasyon sonuç, Sayın Erdoğan sebep’

ALİ BABACAN:‘Yüksek faiz ve yüksek enflasyon sonuç, Sayın Erdoğan sebep’ Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.