Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Tanal: Şanlıurfaspor’un mağduriyeti giderilsin

Tanal: Şanlıurfaspor’un mağduriyeti giderilsin

(ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfalı CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan şike iddialarını meclise taşıdı. Mecliste söz alana Tanal,”Şike yoluyla düşürülen Şanlıurfaspor’un bu mağduriyetinin giderilmesini şike yapan takımların düşürülmesini talep ediyorum.”dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfaspor’a yönelik yapılan şike olaylarının peşinin bırakmıyor. Şike olaylarıyla ilgili mecliste soru önergesi veren Tanal, bugün de mecliste söz aldı. Tanal, şöyle konuştu:”Basında çıkan haberlere göre şike yoluyla Şanlıurfaspor birinci ligden düşürülmüştür.

HİÇBİR DİN HİÇBİR HUKUK HİLELİ YÖNTEMİ KABUL ETMEZ

Birinci ligden düşen Şanlıurfaspor’un sesini Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığına duyurmak için bugün saat 18.00’de tüm Şanlıurfalılar Topçu Meydanı’nda buluşacaktır.

 URFASPOR’UN MAĞDURİYETİ GİDERİLSİN

Sayın Gençlik ve Spor Bakanına ve Türkiye Futbol Federasyonuna sesleniyorum. Şike yoluyla düşürülen Şanlıurfaspor’un bu mağduriyetinin giderilmesini şike yapan takımların düşürülmesini talep ediyorum. Hileye ödün vermeyelim hileyle eğer spor kulüpleri mükafatlandırılırsa bu kötü bir ahlak olur ki hiçbir din hiçbir hukuk hileli yöntemi kabul etmez teşekkür ediyorum.”

İlginizi Çekebilir

TFF açıklama yaptı: BAL Ligi Haziran’da başlıyor

(RHA AJANS/RHA) – Bölgesel Amatör Lig (BAL) için TFF kararını verdi. BAL Ligi Hazıran ayında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.