Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Karaköprüspor’dan sponsorluk anlaşması

Karaköprüspor’dan sponsorluk anlaşması

( ŞANLIURA – RHA ) TFF 3. Ligde mücadele edecek olan Karaköprü Belediyespor’a Şanlıurfa’nın önde gelen inşaat şirketlerinden olan Kesik Yapı sponsor oldu.

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ve Kesik Yapı adına Genel Müdürü Hülya Yağmur Kesik ile imzalanan sponsorluk anlaşmasına kulüp yöneticileri, Kemal Şimşek ve Müslüm Topal’da hazır bulundu.
Sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını dileyen Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, sponsorlukların kulüpler için önemli olduğuna dikkat çekti. Başkan Kudat, “Karaköprü Belediyesporumuz 3. lige çıkarak büyük ses getirdi ve dikkatleri üzerine çekti. Bu ligde Karaköprü’müzü en iyi şekilde temsil edebilmek için sponsorluk büyük önem arz ediyor. Biz de Kesik Yapı ile sponsorluk anlaşması imzaladık ve bu sezon formamızın bir noktasında Kesik yapının reklamını taşıyacağız. Bu arada formamızın diğer reklam alanları içinde görüşmelerimiz devam ediyor. Ayrıca talep olması durumunda değerlendirmeye alacağız. Kesik yapı ile yaptığımız sponsorluk anlaşması her iki tarafa da hayırlı olsun” diye konuştu.
Kesik Yapı Genel Müdürü Hülya Yağmur Kesik, 3. Ligde Şanlıurfa’mızı temsil edecek olan Karaköprü Belediyespor’a başarılar dileyerek, yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

İlginizi Çekebilir

DEVA, sporculara sahip çıktı ‘Muafiyet, tüm sporcuları kapsamalı’

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanı Doğa Şanlıoğlu, kapanma döneminde muafiyet şartlarının sporcular için genişletilmesi gerektiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.