Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Tatlıses, Ahmet Eşref Fakıbaba’yı tebrik etti

Tatlıses, Ahmet Eşref Fakıbaba’yı tebrik etti

( ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfalı Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, yeni kabinede görev alan Ahmet Eşref Fakıbaba’yı tebrik etti. Tatlıses,” Fakıbaba’mız gerek belediye başkanlığında gerek insanlığında haza beyfendi, her zaman halkın adamı olmuş kıymetli bir hemşehrimizdir.”dedi.

Tatlıses, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Ahmet Eşref Fakıbaba için Instagram hesabından şu ifadeleri paylaştı: “Sevgili hemşehrim Ahmet Eşref Fakıbaba’yı; yeni görevi olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan dolayı tebrik ediyorum. Fakıbaba’mız gerek belediye başkanlığında gerek insanlığında haza beyfendi, her zaman halkın adamı olmuş kıymetli bir hemşehrimizdir.

TÜM BAKANLARIMIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM

Belediye başkanlığında olduğu gibi, bakanlığında da çok değerli işler yapacağına yürekten inanıyorum. Sayın bakanıma başarılar diliyor ve bu vesileyle kabinemizdeki tüm bakanlarımızı tebrik ediyor ve yürekten kutluyorum.”

İlginizi Çekebilir

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Açanal,Koronavirüse yakalandı

(RHA Ajans/RHA)-AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, koronavirüse yakalandı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.