Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Vali Erin, Şanlıurfa Muhtarlar Dernek Başkanlığının üyelerini ağırladı

Vali Erin, Şanlıurfa Muhtarlar Dernek Başkanlığının üyelerini ağırladı

( ŞANLIURFA – RHA ) Kentteki sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, esnaf ve meslek örgütleri ile tanışma toplantılarına devam eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, önemli konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Mehmet Emin Varan ile bağlı kooperatif başkanlarını, Aile Hekimleri Derneği Başkanı Hüseyin Güntürkün ve yönetim kurulu üyelerini, Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Kaçak ve yönetim kurulu üyelerini, Damızlık Keçi Koyun Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Eyüpoğlu ve yönetim kurulu üyelerini, Şanlıurfa Eczacılar Odası Başkanı Mahmut Dolap ve yönetim kurulu üyeleri ile Numan Tuğbay başkanlığında Terziler Odası yöneticilerini makamında kabul etti.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erin, Şanlıurfa’nın sivil toplum kuruluşları yönünden oldukça iyi durumda olduğunu, kentin sosyal ve ekonomik anlamda gelişmesi, insanların refah seviyesinin artması için birlik ve beraberlik içinde, aynı zamanda koordineli halde çalışılması gerektiğine vurgu yaptı.

Aynı gün akşamında Şanlıurfa Muhtarlar Dernek Başkanlığının organize ettiği akşam yemeğinde dernek başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve merkez ilçe muhtarları ile bir araya gelen Vali Erin, muhtarlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi, görüş ve önerilerini aldı.

Şanlıurfa gibi mübarek bir şehirde hizmet etmekten büyük bir onur duyduğunu kaydeden Vali Erin, bunun ağır bir sorumluluk olduğunu, dolaysıyla mesai mefhumu gözetmeden, planlı ve programlı şekilde çalışacaklarını ve sorumluluklarının gereğini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacaklarını ifade ederek, Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin kaybedecek zamanı olmadığını söyledi. Vali Erin’in muhtarlarla buluşmasına, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve İl Jandarma Komutanı Albay M. Kemal Timuroğlu da eşlik etti.

İlginizi Çekebilir

Urfa’nın kaza haritası açıkladı: İşte ölü ve yaralıların sayısı

(RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa’da 2021 yılı Nisan ayı kaza istatistikleri açıklandı. Buna göre, Nisan ayında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.