Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / ADK Medya’dan Vali Erin’e hayırlı olsun ziyareti

ADK Medya’dan Vali Erin’e hayırlı olsun ziyareti

( ŞANLIURFA – RHA ) ADK Medya Reklam, Ajans, Matbaacılık Limited Şirketi yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları, kısa bir süre önce Şanlıurfa’ya atanan Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette ADK Medya Reklam, Ajans, Matbaacılık Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Dodanlı, İbrahim Halil Kuş, Süleyman Turan, Ruha Haber Ajansı ve Urfa Değişim Gazetesi çalışanları Zeki Altundağ, Murat Doğan, Ahmet Can ve Oğuzhan Ayhan hazır bulundu.

ADK Medya Reklam, Ajans, Matbaacılık Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ayhan, Vali Abdullah Erin’e yeni görevinde başarılar diledi. Ayhan, Şanlıurfa basını olarak halkla kurumlar arasında köprü vazifesi yürüttüklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erin, medyanın halkın gözü ve kulağı olduğunu ifade etti. Erin, basına destek olmak için çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.

Vali Erin, ADK Medya Reklam, Ajans, Matbaacılık Limited Şirketi yönetim kurulu üyeleri ve çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlginizi Çekebilir

Rakamlar açıklandı: Urfa’da listede yer aldı

(RHA AJANS/RHA) – Türkiye İstatistik Kurumu illerin hanehalkı istatistiğini yayımladı. Türkiye İstatistik Kurumu illerin hanehalkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.