Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Demirkol, temizlik işçileriyle bir araya geldi

Demirkol, temizlik işçileriyle bir araya geldi

( ŞANLIURFA – RHA ) Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ‘tertemiz Haliliye’ hedefiyle gece, gündüz çalışmalarını aralıksız sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı kontroller, şoförler ve işçilerle bir araya geldi. Başkan Demirkol, ‘çöp toplama işi’ eğitimini başarıyla tamamlayan işçilere de sertifikalarını taktim etti.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Haci Kanduza ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Dişli ile birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı kontroller, şoförler ve işçilerle bir araya geldi. Saha çalışmalarıyla ilgili işçilerle konuşan Başkan Demirkol, ‘tertemiz Haliliye’ hedefiyle çalışmaların aksatılmadan devam etmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Demirkol, Haliliye’nin tüm sokaklarının tertemiz olması ve vatandaşlardan dua alacak hizmetler yapılması hususunda işçilere tavsiyelerde bulundu.

İşçilere yaptıkları yoğun mesai dolayısıyla da teşekkür eden Başkan Demirkol, benzer toplantıların devam edeceğini söyledi. Demirkol, toplantı sonunda “Çevre Koruma Alanı Çöp Toplama Personel Eğitimi” kursunu başarıyla tamamlayan işçilere sertifikalarını taktim etti.

İlginizi Çekebilir

Karaköprü Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Karaköprü Belediyesi sokakta yaşayan hayvanlar için parklara geri dönüşümden elde edilen su ve mama kapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.