Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / HRÜ, ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ Standını Açtı

HRÜ, ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ Standını Açtı

( ŞANLIURFA – RHA ) Harran Üniversitesi, öğrencilerin YGS ve LYS tercihlerini doğru yapmalarına yardımcı olmak amacıyla ‘Senin Tercihin Senin Üniversiten’ stantını açtı.

Harran Üniversitesi tarafından Şanlıurfa’daki en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan PİAZZA ve Urfa CITY AVM’de açılan stantlarda öğrencilere doğru tercih yapmaları için yardım edilerek, Üniversitenin taban puanları hakkında öğrenciler bilgilendiriliyor.

Üniversitede acılan yeni bölümlerin tanıtımının da yapıldığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, “Açmış olduğumuz  her iki stantta da görevlendirdiğimiz hocalarımız, standı ziyaret eden öğrencilerin ilgi alanlarını, becerilerini ve hedefleri soruluyoruz. Bu bilgiler ışığında öğrencilerimizi en uygun bölümlere yönlendiriyoruz. Üniversite hayatına doğru tercihle başlasın ki hem kendisi başarılı olsun, hemde milletimize faydalı bir birey olsun istiyoruz” dedi.

20 Temmuz’da başlayan stantlar sabah 10:00’dan akşam 22:00’ye kadar açık kalıyor. Öğrencilere rehberlik edilen bu stantlar, tercihlerin son günü olan 20 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Karaköprü Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

Karaköprü Belediyesi sokakta yaşayan hayvanlar için parklara geri dönüşümden elde edilen su ve mama kapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.