Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Bakan Fakıbaba’ya yeni danışman

Bakan Fakıbaba’ya yeni danışman

( ŞANLIURFA – RHA ) Yeni kabine değişikliğiyle Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getiren Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, yeni ekibini oluşturmaya başladı. Özel kalemin ardından Bakan Fakıbaba, danışmanını belirledi. Danışmanlık görevini İbrahim Kubat yürüteceği bildirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü’ne ibrahim Akbaş’ın getirilmesinin ardından Fakıbaba’nn yeni danışmanı belli oldu. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Danışmanlığını İbrahim Kubat yürüteceği bildirirken Şanlıurfa’daki projeleri de takip edeceği de öğrenildi.

 ‘ŞANLIURFA’DAKİ PROJELERİ DE TAKİP EDECEK’

Özel kalem müdürünü açıklayan Fakıbaba, şimdi de danışman olarak görev alacak ismi açıkladı. Buna göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Danışmanlığını İbrahim Kubat yürütecek.

İlginizi Çekebilir

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Açanal,Koronavirüse yakalandı

(RHA Ajans/RHA)-AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, koronavirüse yakalandı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem …

1 Yorum

  1. Slm sayın değerli bakanım Ve fakırın babası bizede seni ekibine koyarmısın en azında bilg işlemci işlemleri yaparım (05412686063

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.