Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Göktaş: ‘Ekinci ile aramızda husumet yoktur’

Göktaş: ‘Ekinci ile aramızda husumet yoktur’

(ŞANLIURFA-RHA) Siyasetçi iş adamı Mustafa Göktaş, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile aralarında hiçbir sorun olmadığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde hazine arazisine kimsenin izni olmadan tabela diken Mustafa Göktaş’a Eyyübiye Belediyesi dur demişti. Gündeme oturan bu konu ile ilgili Göktaş sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda Mehmet Ekinci ile hiçbir sorununun olmadığını açıkladı.

“Sayın Mehmet Ekinci benim kardeşimdir, canımdır, ağabeyimdir. Bizim aramızda da herhangi bir husumet yoktur. Ben araştırdım, kendi encümenleriyle aramızı bozuyorlar. Yaptıkları fesatlıklarla beni gaza getirdiler. Ben onları Allaha havale ediyorum. Buradan sayın Ekinci’ye sesleniyorum. Biz kardeşiz. Ekinci’den korktuğumu da sanmayın. Mehmet Ekinci’nin DEDAŞ’la bir alakası da yoktur. Belediye ayrı DEDAŞ ayrıdır. Ekinci ailesinden de özür diliyorum. Saygılar sunuyorum.”

İlginizi Çekebilir

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Açanal,Koronavirüse yakalandı

(RHA Ajans/RHA)-AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, koronavirüse yakalandı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.