Anasayfa / TÜM HABERLER / EKONOMİ / Çürümeye terk edilen araçlar için birlikte harekete geçecekler

Çürümeye terk edilen araçlar için birlikte harekete geçecekler

(ŞANLIURFA – RHA) Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İzleme Platformu ve Hür Dava Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı, Yedi Emin Parkı’nda çürümeye terk edilmiş araçlar için harekete geçti.

 Şanlıurfa’da farklı modellerdeki binlerce araç, çeşitli sebeplerden dolayı el konularak Yediemin garajlarına çekilip çürümeye terk ediliyor. Uzun bir süre önce gündeme getirilen konu, birkez daha STK’lar tarafından gündeme getirildi. Şanlıurfa dışındaki diğer illerde, el konulmuş olan araçların 1 yıldan sonra ihale yoluyla tekrar satışa çıkarıldığı belirtildi.

Sivil Toplum Kuruluşları İzleme Platformu,”Yediemin garajlarında çürüyen araçlar için sivil toplum izleme platformu ve HÜDAPAR il başkanlığı, birlikte mücadele kararı alıp ilk adımları attık. Konu ile ilgili valimiz olmak üzere tüm yetkililerle görüşme kararı aldık. Çok zor değil, hantal bürokrasiyi yenmektir.” ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir

Akçakale’ye Bir Fabrika Müjdesi Daha

Akçakale'ye önümüzdeki 3 ay içerisinde faaliyete girecek olan tekstil fabrikası kuruluyor.Tekstil fabrkasında ilk etapta 300 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.