Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Harran Üniversitesi’nden “Formasyon” duyurusu

Harran Üniversitesi’nden “Formasyon” duyurusu

( ŞANLIURFA – RHA ) Harran Üniversitesi, 2017-18 Eğitim-Öğretim Yılı pedagojik formasyon sertifika programı öğrenci alımı ilanı için duyuru yaptı.

Eğitim Fakültesi internet sayfasında yapılan açıklamada, şu açıklamalar kaydedildi:”2017-2018 eğitim-öğretim yılı formasyon eğitimi dersleri hem hafta içi hem de hafta sonu yapılacaktır. Pedagojik Formasyon Sertifika Programına kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin hafta içi veya hafta sonu derslere katılma tercihlerini kesin kayıtta yapmış olmaları gerekmektedir. Bunun için adayların  aşağıda yer alan hafta içi- hafta sonu grupları talep dilekçesini doldurarak ve dilekçe üzerinde hafta içi ya da hafta sonu tercihlerinden birini işaretleyerek kesin kayıtta bu dilekçeyi de beraberinde getirmeleri gerekmektedir.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK YAPACAKLARA UYARI

Eğer 2017-2018 eğitim-öğretim yılı içinde herhangi bir resmi veya özel bir kurum/kuruluşta çalışacak olanların , geçerli bir mazeret nedeniyle hafta içi derslerine katılmak istemeyenlerin veya 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için ücretli öğretmenlik başvurusu yapacak olan kişilerin daha sonra mağdur olmamaları için  hafta sonu grubunu tercih etmeleri tavsiye edilir. Çünkü ders dönemi başladıktan sonra hafta içi-hafta sonu grup değişikliği talebi kesinlikle kabul edilmeyecek ve hiçbir değişiklik yapılmayacaktır.Önemle duyurulur.”

İlginizi Çekebilir

Şanlıurfa’da Demir Parmaklıklara sıkışan köpeği itfaiye ekipleri kurtardı

(RHA Ajans /RHA)-Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde kapının demir parmaklıklarına sıkışan köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.    …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.