Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Şanlıurfa’nın gururu oldular

Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Şanlıurfa’nın gururu oldular

Antalya’da 81 il ve 3 bin 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Şanlıurfalı 40 kilogram İbrahim Halil Çelik Türkiye 1.’si olurken 27 kilogram Ahmet Melik Karaçizmeli ise Türkiye 3.’sü oldu.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2017 Yılı Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası  11 – 14 Ağustos 2017 tarihleri arasında Antalya Merkez’deki Antalya Spor Salonu’nda yapıldı. Taekwondo Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin, Taekwondo Federasyonu Dış İlişkiler Sorumlusu Ali Sağırkaya, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın Akpınar ve Taekwondo Antalya İl Temsilcisi Mustafa Avcıoğlu’nun katıldığı toplantıda katılımcı kafile başkanları ve antrenörlere şampiyonadaki kurallar ve işleyiş hakkında bilgilendirme yapıldı daha sonra şampiyonaya karşılaşmalarına geçildi.

Antalya ilinde yapılan Minikler Türkiye Taekwando Şampiyonasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwando takımının sporcuları 40 kilogram İbrahim Halil Çelik Türkiye 1.’cisi olurken 27 kilogram Ahmet Melik Karaçizmeli ise Türkiye 3’sü oldu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwando takımı daha önce katıldığı müsabakalarda başarılar elde etmeyi başarmıştı.  28 Mayıs 4 Haziran 2017  tarihleri arasında Marmaris’te düzenlenen Yıldızlar Türkiye taekwondo şampiyonasında Ahmet Yaşar Yücesoy 41 kilogram Türkiye 3.’sü olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Karaköprü Belediyespor maçının hakemleri belli oldu

(RHA AJANS/RHA)-Çarşamba günü saat 14.00'de 19 Eylül Stadında oynanacak olan 52 Orduspor-Karbel Karaköprü Belediyespor maçının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.