Anasayfa / TÜM HABERLER / Akçakale Kaymakamlığına Atandı

Akçakale Kaymakamlığına Atandı

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-Akçakale Kaymakamlığı’na Erzurum Vali Yardımcısı Hamza Özer Atandı.

İçişleri Bakanlığı Kaymakamlar kararnamesi resmi gazetenin mükerrer sayısında yayımlandı.Yeni Kaymakamlar kararnamesi ile birlikte Akçakale Kaymakamlığı’na Erzurum vali yardımcısı Hamza Özer atandı.

Hamza Özer Kimdir?
1987 yılında Tokatta doğdu. İlköğretim ve lise öğrenimini Tokat’ta tamamladı.

2008 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldu 4 ay süre ile Muhasebe Denetmen Yardımcısı olarak Maliye bakanlığında eğitim aldı.

30.12.2009 tarihinde İçişleri Bakanlığı’na Konya Kaymakam Adayı olarak intisap etti. 2010 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde vekil Kaymakam , Trabzon Köprübaşı ilçesinde Kaymakam olarak görev yaptı.

07.07.2012 İçişleri Bakanlığı’nın Kararnamesiyle Köprübaşına atandı. İçişleri Bakanlığı’nın 02.09.2014 tarih ve 2014/1032 sayılı Müşterek Kararnameyle Başyayla Kaymakamlığına atanmışt

İçişleri Bakanlığının 2017/345 sayılı son Mülki İdari Amirleri Kararnamesi ile Erzurum Vali Yardımcılığı görevini yürüten Özer Ağustos ayı kaymakamlar kararnamesi ile Şanlıurfa’nın Akçakale kaymakamlığı’na atandı.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.