Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Amatör Spor Temsilcileri sezon öncesi bir araya geldi

Amatör Spor Temsilcileri sezon öncesi bir araya geldi

( ŞANLIURFA – RHA ) 2017-2018 Futbol sezonu ASKF Teknik toplantısı amatör takım temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Sezon öncesi kulüplerin hangi kategorilerde lige katılım göstereceği konusunda kulüplere gerekli evraklar verilerek gelecek hafta Çarşamba gününe kadar mühlet verildi.

Çarşambadan sonra hangi liglerin hangi tarihlerde başlayacağı Kulüplere bildirilecek. Stratejik planın hazır olduğunu belirten ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu,”Kulüplerimizin bütün meşru istekleri başımızın üstünde yeri vardır.”dedi. Murat Basyan da,”Bundan sonra birlikteliğin çok önemli olduğunu ve hepimizin menfaatsiz kulüplerimize hizmet için çalışmamız gerekiyor. Seçimden sonra artık hep beraber birlikte hizmet etmemiz gerekiyor. Hukuki sürecin de devam ettiğini söyleyerek tüm katılan kulüplere teşekkür ediyorum.”dedi.

Toplantıda konuşmak isteyen kulüp başkanlarına söz verilerek istek ve talepleri not edildi. ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Genel Sekreter Adnan Yükselin tüm kulüplere başarılar diledi.

İlginizi Çekebilir

Şanlıurfaspor’un kötü gidişatı taraftarın sabrını taşırdı

(RHA AJANS/RHA) – GAP Tesisleri'nde toplanan bir grup taraftar futbolculara kötü gidişat için sitem etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.