Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Mehmet Ercan’ın yeni görevi belli oldu

Mehmet Ercan’ın yeni görevi belli oldu

(Ş.URFA-RHA) – Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminde görevden almalar ve bazı görev değişiklikleri oldu. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Başarıyı Arttırma Projesi (EBAP), Mesleki Teknik Eğitim Fuarları (METEF) Science, Technology, Engineering, Mathematics (STEM) ve Bilim Merkezi gibi merkezlerde görev değişikliğine gidildi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Ercan’ın bazı basın yayın organları tarafından görevden alındığı ve istifa ettiği yönünde haber yayınlandı. Ancak Ercan’ın hiçbir şekilde görevden alınmadığı sadece birim içinde kendisiyle ilgili görev değişikliğine gidildiği öğrenildi.

Ruha Haber Ajansı’na açıklamalarda bulunan Mehmet Ercan, istifanın söz konusu olmadığını ve sadece kurum içinde görevinin değiştiğini belirtti. Ercan,”Benim istifa etmem söz konusu değil, sadece kurum içerisinde görevim değişti. Yani mevcut görevimden alındım, başka bir görev üstlendim. Şu anki görevim ise Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Hizmetleri Müdür Yardımcısı.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Evde mahsur kalan 2 çocuğu, itfaiye kurtardı

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde evde yalnız başınayken mahsur kalan 2 çocuk, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. ( …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.