Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Çiftçi, hayvan pazarında satıcıları dinledi

Çiftçi, hayvan pazarında satıcıları dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, sabah erken saatlerde canlı hayvan pazarına giderek esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Pazar güzergahındaki yol çalışmalarını da inceleyen Başkan Çiftçi, pazarın bulunduğu alanda bir dizi iyileştirmelere gidileceğini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi canlı hayvan pazarına giderek esnafın sıkıntılarını dinledi. Meclis üyeleri, AK Parti Eyyübiye Teşkilatı ve Canlı Hayvan Pazarı Derneği Başkanı İzzet Çiftçi ile birlikte esnafı gezen Başkan Çiftçi, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunarak kurbanlık almaya gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Ardından bir değerlendirme yaparak pazar genelindeki çalışmaları aktaran Başkan Çiftçi, “Halkımızın sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Pazara gelen yol genişletildi ve bayrama kadar asfaltı bitiyor. Bölgedeki su sorunu da çözüme kavuşturuldu. Kurban bayramı geliyor, biz de bu yoğunluğu görebilmek için sabah saatlerinde esnafımızı selamladık. Pazarın mevcut alanı bizim için önemli. Alanın işletmesini Eyyübiye Belediyesi yürütüyor. Eyyübiye Belediyesi ile bir araya gelerek mevcut alanı daha da düzenli hale getirebilmek için çalışma başlatacağız” dedi.

Başkan Çiftçi, incelemelerinin ardından kentin diğer bölgelerindeki çalışmaları yerinde görmek üzere bölgeden ayrıldı.

 

İlginizi Çekebilir

Ofiste çıkan yangın korkuttu! Ofiste maddi hasar meydana geldi

(RHA AJANS/RHA)-Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde çıkan yangında bir ofis kullanılamaz hale geldi. Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde çıkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.