Anasayfa / TÜM HABERLER / 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası Son Erdi (VİDEOLU)

30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası Son Erdi (VİDEOLU)

 

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-Türkiye Satranç Federasyonu Şanlıurfa Temsilciliği tarafından düzenlenen ve Ceylanpınar Belediyesinin sponsor olduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Kapalı Spor Salonunda düzenlenen turnuvada 100’den fazla sporcu çocuklar, gençler ve genel kategorinde kıyasıya mücadele etti. Turnuva sonunda üç kategoride dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Turnuva sonunda konuşan Türkiye Satranç Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Memduh Turmak, turnuvaya sponsor oldukları için Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya teşekkür ederek, “Bizler satrancı sahiplenecek bir baba yiğit arıyorduk, o baba yiğit Menderes Atilla oldu. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Boyal da satranç turnuvasına ev sahipliği yaptıkları için gururlu olduklarını belirtti. Genç sporcuları sahip çıkmak gerektiğini belirten Bayol, “Sporcularımız iki gün boyunca kıyasıya mücadele ettiler. Emeği geçen herkese ve tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Turnuvada derece yapan kardeşlerimizi de ayrıca kutluyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.