Anasayfa / TÜM HABERLER / OSB’DEKİ SIKINTILAR MASAYA YATIRILDI (videolu)
????????????????????????????????????

OSB’DEKİ SIKINTILAR MASAYA YATIRILDI (videolu)

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin başkanlığında OSB Yönetim Kurulu Toplantısı II. OSB’de bulunan Özyürük Ağaç Sanayi A.Ş. mobilya fabrikasında, işadamı Osman Özyürük’ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Yönetim kurulu toplantısında Vali Erin’e ayrıntılı bir rapor sunan OSB Müdürü Yunus Emre Aksu, OSB’nin su ihtiyacı için yapılan projenin tamamlanması, TMSF’ye devredilen fabrikaların durumu, toplu taşıma araçları sefer sayıları, doğalgaz abonelik bedelleri, ikinci kısım altyapı işler ile kullanım ömrünü tamamlayan birinci kısım altyapı işlerinin de ilave edilmesi konusu, OSB’de yaşanan elektrik sorunlarının giderilmesi için gerekli ödeneklerin tahsisi konularında bilgi verdi.

Yaklaşık iki saat süren toplantı sonrası Vali Erin ve OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Özyürük Mobilya Fabrikasını gezerek yetkililerden bilgiler aldı. Dev fabrikada yapılan çalışmaların göz doldurduğunu belirten Vali Erin, Osman Özyürük’ü takdir etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

İlginizi Çekebilir

Suudi Arabistan'a gönderilmek istenen Kargo'dan uyuşturucu çıktı!

Suudi Arabistan’a gönderilmek istenen Kargo’dan uyuşturucu çıktı!

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Şanlıurfa’da polisler, kargoyla yurt dışına uyuşturucu madde yollanacağı ihbarı üzerine kent merkezinde bulunan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir