Anasayfa / TÜM HABERLER / Başkan Çiftçi:”Öğretmenler Toplumun Fedekar İnsanlarıdır”

Başkan Çiftçi:”Öğretmenler Toplumun Fedekar İnsanlarıdır”

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve şube müdürlerini makamında ağırladı. Görüşmede Başkan Çiftçi mesajında geleceğin nesillerine yön veren öğretmenlerin toplumun en fedakar insanları olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve şube müdürlerini başkanlık makamında ağırladı.
Ziyaretin ardından bir değerlendirme yaparak Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan Nihat Çiftçi, 24 Kasımda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmen unvanının verildiğini hatırlatarak “Öğretmenlik şüphesiz dünyanın en kutsal mesleğidir. Bir insana bir şey öğretmenin karşılığı hiç bir şekilde ölçülemez. Ve bu kadar böylesine önemli bir görevde öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Gelecek nesilimizi emanet ettiğimiz, ülkemizde insan kaynağını şekillendirecek olan öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgilerimizi iletirken, sınıflarımıza güneş gibi doğmalarının devamını diliyoruz” dedi.
Ziyaretin ardından Başkan Nihat Çiftçi günün anısına öğretmenlere hediyeler sundu.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.