Anasayfa / TÜM HABERLER / GÜNCEL / BBP’li Destici’den Büyükşehir’e Ziyaret

BBP’li Destici’den Büyükşehir’e Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Şanlıurfa ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Başkan Nihat Çiftçi ile bir araya geldi.

Şanlıurfa ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, Destici ile başkanlık makamında bir süre sohbet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Büyükşehir Belediyesi Protokol salonuna geçen Başkan Nihat Çiftçi ve Genel Başkan Destici, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu.

ÇİFTÇİ: ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Büyük Birlik Partisinin Genel Başkanı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığımızı ziyarette bulundular. Bu ziyaretten dolayı Şanlıurfa halkı olarak kendilerine teşekkür ederiz. Gerek vatanımız gerekse de şehrimizle ilgili tüm partiler noktasında milli manevi düşünen ve siyaset yapan bir Genel Başkanlığımız. Ziyaretlerinde Şanlıurfa’mız hakkında konuştuk” şeklinde konuştu.

GENEL BAŞAN DESTİCİ; BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR

Şanlıurfa’da bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyetli ifade eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “Şanlıurfa programımız kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza ziyarette bulunduk. Hassasiyetleri, ev sahipliği için Başkanımız Nihat Çiftçi’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Birlik ve beraberliği en çok ihtiyaç duyulan günlerin içerisinden geçiyoruz. Suriye’de yaşanan olumsuz gelişmelerde evlerinden topraklarından edilen kardeşlerine ev sahipliği yapıyor. Belediye Başkanımızın verdiği bilgiye göre Şanlıurfa 500 bin Suriyelinin üzerinde mülteci kardeşimiz var. Tabi Şanlıurfalı kardeşlerimiz onlara muhacir olarak ev sahipliği yapıyorlar. İnşallah bu kardeşliği kimsenin bozmasına da fırsat vermediğimiz gibi bundan sonrada vermeyeceğiz. Tabi Şanlıurfa Türkiye’nin birlik hamlesinde çok büyük önem arz eden bir şehrimiz. Türkiye’nin terörle mücadelesinde de katkı veren bir şehrimiz. Vatan, millet ve inanç duyguları çok yüksek olan insanlarımızın yaşadığı bir şehir. Aynı zamanda da ülkemizin etnik farklıları ile vurmak isteyenlere de buradaki yapımız tokat niteliğinde cevap bulmaktadır. Büyükşehir Belediyemiz Belediyecilik anlamında güzel ç

İlginizi Çekebilir

Büyükşehir, Yeşeren Çınarların Yanında

Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası ile ilgili YADES Projesi’nden yararlanan 65 yaş üstü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.