Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Bağlı, seçim çalışmalarına Hızlı başladı

Bağlı, seçim çalışmalarına Hızlı başladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Dr. Mehmet Selim Bağlı, seçim çalışmalarına Dergahta dua ederek start verdi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran’da yapılacak 27. dönem milletvekili seçimleri için AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Dr. M. Selim Bağlı, Şanlıurfa’da seçim çalışmalarına başladı. Bağlı’nın ilk durağı Balıklıgöl oldu. Kutsal mekanda dua ederek seçim çalışmalarına start veren Bağlı, daha sonra Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Alkan’ı ziyaret eden milletvekili aday adayı Bağlı, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde kendisine destek verilmesini istedi. Şoförler Odası Başkanı Alkan da, ziyaretinden dolayı Bağlı’ya teşekkür ederek, seçimler için başarılar diledi.

Parti teşkilatlarından destek istedi
Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Eyyübiye İlçe ve Karaköprü İlçe Başkanlıklarını da ziyaret eden Bağlı, hafta sonu yapılacak temayül yoklaması için destek istedi. Bağlı, diğer ilçe teşkilatlarını da ziyaret ederek, destek arayışını sürdüreceğini kaydederek, “Ülkemize uzun yıllardır bürokrat olarak hizmet verdim. Bundan sonra da ülke insanımızın ve hemşerilerimizin sorunlarını çözebilmek için milletvekilliğe talipli oldum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin” dedi.
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ve Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da, ziyaretlerinden dolayı Selim Bağlı’ya teşekkür ederek, milletvekilliği yolunda başarılar dilediler.

          

Video oynatıcı

00:00
00:00

İlginizi Çekebilir

AK Parti İl Başkanı Yıldız’dan Önemli Ziyaretler

Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin YILDIZ, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül Milletvekilleri Ve İlçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.