Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Vekil Özcan “Allah’ın izniyle çok güzel sonuç alacağız”

Vekil Özcan “Allah’ın izniyle çok güzel sonuç alacağız”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, Milletvekilimiz Halil Özcan, 24 Haziran seçim çalışmalarını son ana kadar sürdürüyor. Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Oto Alım Satım Sitesi esnafı ziyaretinin ardından Haliliye’ye bağlı kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren AK Vekil Özcan, seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istemeye devam ediyor.

AK Vekil Özcan, Cumhurbaşkanımızın mitinginden Cumhurbaşkanının da, kendilerinin de memnun olduklarını, gezdikleri her yerde gördükleri ilgi ve sevgiden dolayı seçimlerde Allah’ın izniyle çok güzel sonuç alacaklarını söyledi.

Mutluluğu hep beraber yaşayacağız

 Beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve teşkilat üyeleriyle birlikte, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kaynaklı, Çamlıdere, İncirli, Akveren ve Bağlar köylerini (kırsal mahalleleri) ziyaret eden AK vekil Dr. Halil Özcan, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek istediklerini belirterek, “Biz önce Oto alım satımlarda vatandaşlarımızı, esnafımızı ziyaret ettik. Daha sonra Haliliye kırsalımızı gezdik. 24 Haziran’da Allah’ın izniyle çok güzel sonuç alacağımızı, vatandaşlarımızın bizleri çok iyi karşılamalarından da anlıyoruz. Zaten çok zaman kalmadı, kendileri de çok iyi biliyor ve çalışıyorlar. Bu bizi rahatlatıyor, Allah razı olsun. Ülkemizin geleceği için oyumuzu kullanacağız. Vatandaşlarımıza da, Muhtarlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Cenabı Allah bizi mahcup etmez. Gerçekten Şanlıurfa’dan, Haliliye’de gezdiğimiz yerlerden çok güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Mitingden dolayı da, Cumhurbaşkanımızı çok iyi karşıladıkları için tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Yalnız bırakmadılar. Cumhurbaşkanımız çok memnun ayrıldı. Zaten kendisinin de dediği gibi İstanbul mitinginden sonra geldiği Urfa’mızda da memnun oldu, kendisi mahcup olmadı, bizler mahcup olmadık. Özellikle vatandaşlarımıza, Muhtarlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran günü inşaallah mutluluğu hep beraber yaşayacağız inşallah” dedi.

İlginizi Çekebilir

“11 Nisan, destansı bir haykırıştır”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz 11 Nisan Şanlıurfa’nın düşman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.