Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Fakıbaba:”Suruç Olayı Olmasaydı Farklı Olurdu”

Fakıbaba:”Suruç Olayı Olmasaydı Farklı Olurdu”

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’da seçim sonrası tebrikleri kabul ederken, ayakkabılarını çıkarıp çıktığı masanın üzerinde seçmenlere seslenerek, ‘Göreceksiniz bütün teşkilatımızla beraber hep sizin emrinize olacağız. Hep yanınızda olacağız.
“300 Koyun Projesi Şanlıurfa’da Devam Edecek”

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, 300 koyun projesiyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.Daha önce Hakkari’de başlattıkları 300 koyun projesinin ikinci kısım dağıtımını da önümüzdeki günlerde Şanlıurfa’da başlatacaklarınım müjdesini verdi.

“Ağalık Yapmayacağız Halka Hizmet Edeceğiz”
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’da seçim sonrası tebrikleri kabul ederken, ayakkabılarını çıkarıp çıktığı masanın üzerinde seçmenlere seslenerek, “Göreceksiniz bütün teşkilatımızla beraber hep sizin emrinize olacağız. Hep yanınızda olacağız. Ağalık yapmayacağız Allah’ın izniyle. Bakın bu önemli, biz halkın hizmetkarlarıyız” dedi.
Şanlıurfa’da temaslarını sürdüren Bakan Fakıbaba, partisinin tebrik kabul programına öğretmen evi yanındaki Hacı Bekir Sofrasında gerçekleştirilen teşekkür programına Ak Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akay,27.Dönem Milletvekili Adayları ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve çok sayıda parti yöneticileriyle Vatandaşlar katıldı.
“Suruç’ta Yaşanan Olaylar Olmasaydı Farklı Olurdu”
Bakan Fakıbaba, teşekkür programından önce sandalye üzerine çıkan ardından ayakkabısını da çıkararak korumalarının yardımı ile masanın üzerine çıkan Bakan Fakıbaba, salondakilere seslendi. Kendilerine destek veren herkese teşekkür eden Fakıbaba, mükemmel bir seçim geçirdiklerini belirterek, Suruç’ta yaşanan olaya ilişkin olarak, “Keşke o olay olmasaydı çok daha güzel olurdu. Ama olacağa çare yok arkadaşlar. Ama bundan sonra birlik beraberlik içerisinde tek bir amacımız var; Şanlıurfa’ya hizmet etmek dedi.
‘Bugün Varım,Yarın Yokum”
Zaman zaman sloganların da atıldığı toplantıda, önemli olanın samimiyet olduğuna değinen Bakan Fakıbaba, bakanlık döneminde büyük hizmetler yaptığını belirterek şunları söyledi: “Şimdiye kadar çok güzel şeyler yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bugün varım, yarın olmayabilirim, gayet doğaldır. Biz dava insanlarıyız. Biz halkın hizmetkarıyız. Siz olmazsanız biz bir şey değiliz. 10 kişiden 2 kişinin problemini çözüyorsak benim için ne mutlu, bu bir ibadettir. Parayla hiçbir ilgimiz olmadı, bundan sonra da olmaz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Davutoğlu Şanlıurfa’ya geliyor! İşte Davutoğlu’nun 2 günlük Urfa programı

(RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa’ya gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun programı belli oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.