Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Özyavuz, Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

Özyavuz, Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz Haşimiye, Balıklıgöl, Bedesten çarşısı ve Gümrük han’ında esnafa teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

İbrahim Özyavuz çıktığı teşekkür turunda esnaf tarafından sıcak ve ilgiyle karşılandı. Esnaf ve vatandaşlarında sorunlarını dinleyen Özyavuz bazı vatandaşların istek ve sorunları dinledikten sonra yerinde yardımcı olup sorunlarını çözdü.
Özyavuz yaptığı açıklamada; 24 Haziran öncesi destek amaçlı esnaf ziyaretleri yaptığımız gibi şu anda da teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Biz daha önce söz verdiğimiz gibi Ankara’yı mesken tutmayacağız meclisin çalışmadığı günlerde Urfa’da halkımızla esnafımızla iç içe olacağız. Bugün esnaf tarafından sıcak ve ilgi ile karşılandık buda bizi mutlu etti. Hem esnafın hem vatandaşlarımızın sıkıntılarını dertlerini dinlemiş olduk. Elimizden geldiği kadar bazı sorunlara hemen müdahale edip gerekli işlemlerin başlatılması için talimat verdik. Ben tekrar Urfalılara ve esnafımıza destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.; Dedi

İlginizi Çekebilir

Davutoğlu Şanlıurfa’ya geliyor! İşte Davutoğlu’nun 2 günlük Urfa programı

(RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa’ya gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun programı belli oldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.