Anasayfa / TÜM HABERLER / GÜNCEL / Bayuk,Sağlıkta Şiddeti Kınadı

Bayuk,Sağlıkta Şiddeti Kınadı

(Ruha Haber Ajansı RHA)-Özel Edessa Hastanesi koordinatörü ve yönetim kurulu üyesi Yusuf Bayuk, Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Doktorun hasta yakınları tarafından saldırıya uğramasını kınadı.

Özel Edessa Hastanesi koordinatörü ve yönetim kurulu üyesi Yusuf Bayuk, “Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil birimde görevli Doktor arkadaşımız hasta yakınları tarafından fiziki saldırıya uğrayıp, darp edilmiştir. Yaşanan bu şiddet olayını kınıyor, lanetliyor ve asla kabul etmiyoruz. İnsanların hayatlarını kurtarmak için büyük fedakarlıklarla, gece gündüz demeden gayret gösteren sağlık çalışanlarımıza böyle bir davranışın sergilenmesi, kesinlikle yanlış ve olmaması gereken bir olaydır. Şiddet asla bir hak ve çözüm yöntemi olamaz. Bu bakımdan vatandaşlarımız bir kez daha düşünmeli, sağduyulu hareket etmeli, sağlık çalışanlarımızın fedakarlıklarını görmeli ve bu şiddet olaylarından artık vazgeçmelidir. Bu şiddet olayından dolayı üzüntü duyduğumuzu ve rahatsız olduğumuzu bildiriyor, böyle bir olayın bir daha asla yaşanmamasını ve sağlıkta şiddetin tamamen son bulmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Havale geçiren kızı Eyyübiye Belediyesi personelleri hastaneye yetiştirdi

Şanlıurfa’da havale geçiren kızı Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü personelleri yetiştirdi. Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.