Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Vekillik mecliste koltuğa oturmakla olmuyor!

Vekillik mecliste koltuğa oturmakla olmuyor!

(Ruha Haber Ajansı/RHA) – CHP’den Şanlıurfa Milletvekili olarak Gazi Meclisi’ne giren Aziz Aydınlık, seçim öncesi mecliste taşıyacağını söylediği sorunları kendisi bile unuttu.

24 Haziran’da CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi’nin yaptığı Millet İttifakı neticesinde CHP kurulduğu günden bu yana tarihinde ilk defa Şanlıurfa’dan milletvekili çıkarabilmişti. CHP’den meclise giren isim ise CHP Eski İl Başkanı Aziz Aydınlık olmuştu. Aziz Aydınlık seçim öncesi yürüttüğü çalışmalarda Şanlıurfa’nın kanayan yaralarına çözüm bulacağını ve bu sorunları meclise taşıyacağını söylemişti.

URFA’DAKİ CHP SEÇMENİ RAHATSIZ

Ancak seçimlerin üzerinden 3 ay geçmesine rağmen ana muhalefet milletvekili Aziz Aydınlık Şanlıurfa’nın sorunlarının ne olduğunu unutmuşa benziyor. Öyle ki Şanlıurfa’da tek muhalefet milletvekili olmasından dolayı sorunları üstlenmesi gerekirken, şu sıralar Şanlıurfa’da ana muhalefet görevini MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz üstleniyor. Şanlıurfa’daki CHP seçmeni ise Aziz Aydınlık’a tepki gösterdi. Vatandaşlar Şanlıurfa’nın sorunlarını meclise taşıyacağını söyleyen Aydınlık’ın suskunluğunu kınadı.

İlginizi Çekebilir

Ak Parti Karaköprü Yönetimi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

(Ruha Haber Ajansı RHA)-AK Parti Karaköprü ilçe Teşkilatı,Sait Ağan Başkanlığı’nda ilk toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.