Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Viranşehir’de Para Döken Aday Olmayacak!

Viranşehir’de Para Döken Aday Olmayacak!

(Ruha Haber Ajansı RHA ) Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yerel seçimler öncesi aday olabilmek için maddi gücünü kullanan aday adayların kötü son beklediği ileri sürüldü.

31 Mart yerel seçimleri öncesi siyasi partiler il ve ilçelerde aday belirmek için hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi ile ilgili ciddi bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre ilçede bazı adaylar ilçe halkının gözüne girebilmek için maddi gücünü kullanıyor. Ancak bu yolun adaylık için kötü sonuçlar doğurabileceği ileri sürüldü.

Edinilen bilgiye göre AK Parti ilçe adayını belirmek için birçok kriteri gözden geçiriyor. Parti ilçede bazı adayların öne çıkmak için maddi güç (para) kullandığı söylemlerini takibe aldığı ve bu aday adayları ile ilgili çalışma başlattığı iddia edildi.

Parti ilçe için en verimli adayın halkın güvenini kazanmış ve her kesime hitap edecek bir aday belirleme konusunda ciddi bir çalışma yürüttüğü belirtiliyor. Bazı aday adaylarının bu tip yollarla öne çıkmasına izin verilmeyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Siverek’te Sokak dostları unutulmadı

Siverek Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında sokak dostlarını unutmadı. Çevre Koruma ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.