Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Karaköprü’de Öğretmenler Unutulmadı

Karaköprü’de Öğretmenler Unutulmadı

Karaköprü Belediyesi Öğretmenler gününde Bahçeşehir Kolejiyle birlikte yaptığı programda öğretmenlerin gününü kutladı.

 

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında toplumun her kesimiyle ilgilenen Karaköprü Belediyesi öğretmenler gününde ilçede görev yapan öğretmenleri de unutmayarak günlerini kutladı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin eşi Güler Baydilli ve Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Celal Şeker ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladılar ve karanfil hediye ettiler.

 

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan Metin Baydilli’nin eşi Güler Baydilli ve Belediye Başkan Yardımcısı Celal Şeker öğretmenlerin taleplerini ve sorunlarını dinlediler.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin eşi Güler Baydilli, toplumun inşasında önemli yeri olan öğretmenleri her zaman hatırlamak gerektiğini ifade ederek bu güzel günde Karaköprü’deki öğretmenlerle bir araya gelmek istediklerini kaydetti.

 

Güler Baydilli, “Öğretmenlerimiz çocuklarımızın, gençlerin geleceğe hazırlanmasında en önemli yol göstericilerdendir. Gerektiğinde kendi hayatından fedakarlıklar yaparak öğrencilerinin en iyi şekilde eğitim alması ve hayata hazırlanması için çaba gösteriyorlar. Ben tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Ziyaretlerde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin eşi Güler Baydilli ve Başkan Yardımcısı Celal Şeker öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

İlginizi Çekebilir

Karaköprü Belediyesi’ne Girişimcilik Hibesi

Karaköprü Belediyesi Avrupa Birliğinin finanse ettiği Sosyo-Ekonomik Entegrasyon için Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi Projesi (ENHANCER) kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.