Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Emniyetten Gasp ve Uyuşturucu Çetesine Operasyon

Emniyetten Gasp ve Uyuşturucu Çetesine Operasyon

(Ruha Haber Ajansı – RHA) Şanlıurfa Cinayet-Gasp Büro Amirliği ile Narkotik Şube ekiplerinin ortak yaptığı operasyon sonucunda; 1’i bayan 5 şüphelinin yakalandığı açıklandı.

Emniyetten yapılan açıklamada,”28/12/2018 günü saat 22:00 sıralarında V. B. isimli şahsın zorla alıkonulmak suretiyle bilinmeyen bir mağaraya götürülerek işkence yapılması ve yağma edilmesi olayı ile ilgili olarak, 01.01.2019 günü bahse konu olayın şüphelilerinin tespiti ve yakalanmasına yönelik Cinayet-Gasp Büro Amirliği ekipleri ile Narkotik Şube ekiplerinin ortak yaptığı operasyon sonucunda; 1 i bayan toplam 5 şüpheli şahıs yakalanmışlardır.

Yapılan operasyon neticesinde;

– 1800 Gram Esrar Maddesi

– 2 Adet Hassas Terazi

– 1 Adet Tüfek

– Mağdur şahsın zorla alınan beyaz renkli cep telefonu

– 9 Adet Cep Telefonu ele geçirilmiştir.

Adli mercilere çıkarılan şüphelilerden; İ.S, S.D. ve bayan A.T. İsimli şahıslar kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma ve Birden fazla kişiyle silahla yağma suçlarından tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Şüpheli B.E. Ve Ö.T. İsimli şahıslar ise Adli Kontrol kararıyla serbest kalmışlardır.”denildi.

İlginizi Çekebilir

Baydilli: ‘karaköprü’de bozuk yol bırakmamak için çalışıyoruz’

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede gerçekleştirilen kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımı çalışmalarını inceledi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.