Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Bayık ‘Her gönülde olacağız’

Bayık ‘Her gönülde olacağız’

AK Parti Hilvan Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ın eşi Fatma Bayık, yerel seçimler öncesinde eşi Başkan Bayık için destek ziyaretlerini sürdürüyor.
Önümüzdeki ay sonunda yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Hilvan Belediye Başkan Adayı olan mevcut Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ın eşi Fatma Bayık, Hilvan’ın Hoşin ve Akça ören Mahallelerinde ev ziyaretlerinde bulundu.
Mahalle sakini bayanlarla bir araya gelen Bayan Bayık ‘size hizmet etmek için desteğinize talibiz’ dedi. Ziyaret ettiği Hoşin ve Akça ören Mahallelerindeki bayanların talep ve önerilerini dinleyen Fatma Bayık ’31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi halkımızla fikir alışverişinde bulunarak bugüne kadar yapılanları ve bundan sonra yapılacak olan hizmetleri kendileriyle paylaştık. Ayrıca, ziyaretimiz münasebetiyle, bayan kardeşlerimizin talep ve önerilerini de aldık. Gönlümüzden geçen odur ki; herkesin talebini yerine getirmektir’ dedi.
Gittiğimiz her yerde gönüllere dokunmadan oradan ayrılmayacağız diyen Bayık ‘Ziyaretlerimiz sırasında bizleri sıcak bir ilgiyle karşılayıp sevgi gösterisinde bulunan, tüm ablalarıma ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Bozova’yı dolu vurdu…Vatandaşlar yetkililerden destek bekliyor!

Şanlıurfa’da etkili olan ceviz büyüklüğündeki dolu ve sağanak yağış fıstık ağaçlarına zarar verdi. Bozova ilçesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.