Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Aydın Hayvan Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

Aydın Hayvan Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

31 Mart yerel seçimlerine ara vermeden çalışan AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, erken sabah saatlerinde bölgenin en büyük hayvan pazarı olan Siverek Hayvan pazarı esnafını ziyaret etti.

 

Pazar esnafının yoğun ilgisiyle karşılanan Aydın, geçimini hayvancılıkla sağlayan, besici vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

Sorun ve talepleri tek tek dinleyen Aydın, “Belediye Başkanlıkları döneminde, hayvancılıkla geçimini sağlayan tüm vatandaşların taleplerini dinleyeceklerini, istişare edeceklerini belirterek, hayvan pazarı ilçemiz ekonomisi açısından çok önemli bir pazar, bölgesinde en büyük hayvan pazarı. Biz esnafımız için ne gerekiyorsa onu yapacağız ve şehrimizin kalkınmasını sağlayacağız. Esnafımız kazanacak, ilçemizin ekonomisi güçlenecektir, yani herkes kazanacak” dedi.

 

Gösterilen ilgiye layık olacağız

 

Aydın vatandaşların gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldığını söyleyerek,” Nereye gidiyorsak vatandaşlar bize sarılıyor, sevgilerini, saygılarını gösteriyor, bu ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ediyorum. Biz bu yola çıktığımız zaman gönül belediyeciliği dedik ve yola çıktık ama bizimle halkımızın arasında yıllardan kalma hatta dedelerimizden kalma gönül bağı var ve inşallah insanlarımızın bize olan güven ve sevgilerini boşa çıkartmayacağız. Herkese teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum” diye konuştu

 

 

İlginizi Çekebilir

Başkan Canpolat’tan 11 Nisan Mesajı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.