Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / AK Vekil Özşavlı seçim turunda

AK Vekil Özşavlı seçim turunda

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, zaman zaman yalnız, zaman zamanda AK Parti Viranşehir Belediye Başkan adayı Salih Ekinci ile birlikte kapı kapı dolaşarak 31 Mart Mahalli seçimlerinin önemini anlatıp, AK Partiye ve Başkan adayına dua ve destek istiyor.

AK Vekil Özşavlı, Viranşehir’in AK Parti ile kalkınacağını, hizmet göreceğini, gençlerinin iş-güç sahibi olacağını ve en önemli elektrik sorunlarının ortadan kalkacağını belirterek, viran olarak anılmayacağını söyledi.

 

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, her gittikleri yerde kendilerine gösterilen sıcak ilgiden Viranşehirlilerin gönlünde taht kurduklarına inandıklarını belirterek Viranşehirli hemşehrilerinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa Mitinginde Reisimizi yalnız bırakmayarak kendilerini mahcup etmediklerini belirtti.

 

Sorunlara yerinde müdahalelerde bulunduk

“Şanlı Şehrimiz, Cumhurbaşkanımız, Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı o gün her zamanki gibi yine bağrına bastı” diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı, “Şanlıurfalı hemşerilerime bizlere bu coşku ve muhabbeti yaşattıkları için yürekten teşekkür ediyorum. 31 Mart seçim çalışmalarımız kapsamında Viranşehir İnşaatçılar Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Bayrak, Yönetim Kurulu ve Oda Üyeleri ile bir araya geldik. Sanayi esnafımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek sorunlara yerinde müdahalelerde bulunduk. Pazartesi gününden itibaren Küçük Sanayi Sitesi Esnafımızın elektrik hatları işyerlerine çekilmeye başlanacaktır. Viranşehir’imiz artık viran olmaktan kurtulacak inşaallah” dedi.

 

Eğitim-öğretim birinci önceliğimiz

AK Vekil Özşavlı, “Memur-Sen Ceylanpınar İlçe Temsilciliğinde Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile bir araya geldik. Ceylanpınar İlçemizin eğitim sorunlarını istişare ettiğimiz toplantı çok verimli geçti. Ülkemizin, bölgemizin ve ilçemizin ekonomik, sosyal, bilimsel ve kültürel gelişimi iyi bir eğitim – öğretimle mümkündür. Dolaysıyla eğitim-öğretim her zaman birinci önceliğimiz olacaktır” Viranşehir için elinden geleni esirgemeyeceğini söyledi.

 

 

İlginizi Çekebilir

Karısı tarafından terk edilen koca, kendine bakın ne yaptı?

(Ruha Haber Ajansı / RHA) Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde karısı tarafından terk edilen baba, kendini bıçakla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.