Anasayfa / TÜM HABERLER / GÜNCEL / Bamyasuyu Muhtar Adayı Demir,”Şimdi Değişim Zamanı”

Bamyasuyu Muhtar Adayı Demir,”Şimdi Değişim Zamanı”

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Bamyasuyu Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Demir ”Yenilenmek İçin Şimdi Değişim Zamanı”sloganıyla hizmete talibim.

Göreve geldiği zaman bir çok projesi olduğunu belirten Demir, heyacanını tecrübesini ve birikimimi mahalleme halkıma hizmet ile sürdürmek istiyorum.

Muhtarlığı herkesin yapabileceği mühür makamından öte aktif proje ve hizmetler kurumu haline getirip hep birlikte mahallemizi yöneteceğiz.Ayrım gözetmeksizin insan odaklı çalışacağız.

etkili kurumlarla kuracağımız iyi bir ilişki,doğru diyalog ve disiplinli iş takibi ile;Mahallemizin dar gelirli ailelerine yönelik “Bir elin verdiğini diğer elin görmemesi”ilkesi ile yardımlar organize etmek,Kadınlara yönelik girişimcilik kursları açmak, kadın üretici pazarını hayata geçirmek,Çocukları apartman ve teknoloji esaretinden kurtarıp sosyalleşmeleri amacı ile geleneksel oyun alanları açmak, sorun tespiti ve çözümleri birlikte yapmak gibi birçok projemizi; kaymakamlık ve belediyelerle işbirliği içerisinde hayata geçirmeye çalışacağız.Yenilenmek,gelişmek,dinamikleşmek için şimdi değişim zamanı diyor ve herkesten destek bekliyorum.dedi.

İlginizi Çekebilir

Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı Trafiğe Açıldı (VİDEO)

Şanlıurfa trafiğinin kalbi niteliğindeki Çevik Kuvvet Köprülüğü kavşağı trafiğe açıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel …

2 Yorumlar

  1. Mahallemizi bilen bizden biri kazanacaksın insaallah

  2. Arkandayız 🙏❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.