Anasayfa / TÜM HABERLER / Başkan Kuş’tan Alkışlanacak Hareketler

Başkan Kuş’tan Alkışlanacak Hareketler

Yardıma muhtaç ailelere Eyyübiye Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü tarafından yapılan kömür yardımında kömürlerini pikap arkasında tıkış tıkış taşıyarak götüren kadınları gören Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş servis aracı tuttu.

Yardıma muhtaç ailelerin kömür ihtiyacını karşılayan Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü ekipleri bu yılda yardımına devam etti. Kömür dağıtımının gerçekleştiği alana giden vatandaşlar kömürlerini aldıktan sonra sıkışarak bindikleri pikaplarla evlerine dönüyorlardı.
Kömür dağıtımının yapıldığı alana yakın bir yerden geçen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, kadınların pikaplarla sıkış tepiş gittiklerini görünce ekiplerine talimat vererek bu duruma müdahale etti. Eyyübiye ekipleri Başkan Kuş’un talimatıyla kömürlerini alan vatandaşların evlerine rahat gidebilmeleri için servis minibüsü ayarladı. Vatandaşlar kömürlerini alıp pikaplara yükledikten sonra servis aracıyla evlerinin yolunu tutuyor.
Sabah saat 09.00 akşam ise 17.00 saatleri arasında hizmet veren Eyyübiye Belediyesi servis aracını kullanarak evlerine giden vatandaşlar; ‘’ Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’a bu duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz. İhtiyacımız olan kömür yardımını bizlere sağlarken aynı zamanda aldığımız kömürleri rahat bir şekilde evimize götürmemiz için bizlere servis ayarladı. Kendisine ve ekibine böyle bir düşünceden dolayı minnettarız’’ ifadelerini kullandılar.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin koronafobi haritası çıkarıldı!

Türkiye’nin koronavirüs fobisi ölçüldü. 72 ilde farklı eğitim seviyelerinden ve değişik sosyo- ekonomik gruplardan toplamda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.