Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Baydilli’den ‘Ahlaklı Ve Güzel İnsanımız’ Konferansına Davet

Baydilli’den ‘Ahlaklı Ve Güzel İnsanımız’ Konferansına Davet

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, vatandaşları Karaköprü Belediyesinin Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yarın akşam düzenleyeceği Mehmet Fatih Çıtlak’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Ahlaklı ve güzel insanımız ‘konferansına davet etti.

Karaköprü Belediyesinin farklı konu ve konuklarla gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinlikleri kaldığı yerden devam ederken, yarın akşam 19.00’da İlahiyatçı ve Yazar Mehmet Fatih Çıtlak’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Ahlaklı ve güzel insanımız’ konferansı gerçekleştirilecek.

Urfa City Avm konferans salonunda yapılacak olan program için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli bir duyuruda bulunarak vatandaşları konferansa davet etti.

Başkan Baydilli, “Kültür ve Sanat etkinliklerimizde bugüne kadar önemli konu ve konuklarımızla dolu dolu programlar geçirdik. Bugüne kadar her zaman vatandaşlarımız sağ olsunlar büyük ilgi gösterdiler. Yarın akşam (14 Kasım Perşembe) yapılacak olan etkinlikte de vatandaşlarımızı yine salonu tıklım tıklım doldurmaları için davet ediyorum. İnşallah Fatih Çıtlak hocamızla çok güzel bir program olacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bozova’yı dolu vurdu…Vatandaşlar yetkililerden destek bekliyor!

Şanlıurfa’da etkili olan ceviz büyüklüğündeki dolu ve sağanak yağış fıstık ağaçlarına zarar verdi. Bozova ilçesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.