Anasayfa / TÜM HABERLER / Şanlıurfa’da Düzenlenen Dış Politika Paneline Yoğun İlgi

Şanlıurfa’da Düzenlenen Dış Politika Paneline Yoğun İlgi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş 2002 sonrası Türkiyenin dış politikada dik duruşunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı ile olduğunu belirtti.

Eyyübiye Belediyesinin ev sahipliğinde 2019 Yılı Türkiyenin Dış Politikası paneli düzenlendi. Panelin açılış konuşmasını yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş 2002 sonrası Türkiyenin dış politikada dik duruşunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı ile olduğunu belirtti.

Eyyübiye Belediyesinin ev sahipliğinde 2019 Yılı Türkiyenin Dış Politikası paneli düzenlendi. Panelin açılış konuşmasını yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş 2002 sonrası Türkiyenin dış politikada dik duruşunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı ile olduğunu belirtti. Mehmet Akif İnan Konferans salonunda düzenlenen panele AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan Ak Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk İl Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal Belediye Başkan Yardımcıları Meclis Üyeleri STK Başkanları Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan panelde Eyyübiye Belediyesinin tanıtım filmi yayınlandı. Panel Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un açılış konuşmasıyla devam etti. Eyyübiye Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2019 Yılı Türkiyenin Dış Politikası paneline Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz moderatörlük yaptı. Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şahin Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ile Ülke Tv Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’ün konuşmacı olarak katıldığı panel yaklaşık 2 saat sürdü. Panelin ardından günün anlam ve önemine binaen katılımcılara plaket takdim edildi. Açılışta konuşan Başkan Kuş katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Panelin açılışında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş 2019 Yılı Türkiyenin Dış Politikası paneline hepiniz hoş geldiniz. Birbirinden değerli katılımcıların sunum yapacağı panele katılan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Ülkemizi 2002 önce ve sonrası şeklinde değerlendirmek gerekiyor. Öncesinde Avrupanın ve Dünyanın tüm isteklerine boyun eğen ve herşeyi kabul eden bir Türkiyeden 2002 sonrasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recp Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarıyla birlikte artık masada oyun bozan ülke değil aynı zamanda masada oyun kuran ülke konumuna gelmiştir. Bir Türk vatandaşı olarak bizlere bu günleri yaşattığı için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. dedi.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.