Anasayfa / TÜM HABERLER / Belediye Başkanlarından Şanlıurfa Vakfına Ziyaret

Belediye Başkanlarından Şanlıurfa Vakfına Ziyaret

Şanlıurfa Vakıfı (ŞURVAK) Yeni Yönetim Kurulu ile hareket ve dinamizm kazanarak Vakıfa Ziyaretçi akını devam etmektedir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet CANPOLAT, Karaköprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİViranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci  ŞURVAK’ı ziyaret ettiler.

Sayın Belediye Başkanlarımızı Vakıf Yönetim Kurlu Başkanı M.Kemal ALATAŞ, Genel Sekreter Mahmut NİMETOĞLU, Sayman Veysel Karani ORUÇ, ve Yönetim Kurulu Üyesi, Sedat Sözer karşıladılar.

Vakıf Yönetim Kurlu Başkanı Kemal ALATAŞ, Yönetim olarak yapacakları projelerden bahsetti. Ve ilk icraat olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere Ocak ayından itibaren burs verileceğini söyledi.

ŞURVAK Başkanı Sayın M Kemal Alataş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanlarını vakıfta görmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Şanlıurfa ve Şanlıurfa’ya yönelik yapılacak çalışmalarda desteklerini yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

Ayrıca yapılan ziyaretten dolayı Sayın Belediye Başkanlarına teşekkür ederek bütün hemşerilerin Vakıf Yönetim Kuruluna verecekleri desteklerle ŞURVAK’ın güzel projelere imza atacaklarını söyledi. Yapılacak çalışmalar ve yürütülecek projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Sayın Belediye Başkanları ise; özellikle yeni Yönetim Kuruluna seçilen Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etmek ve hayırlı olsun dileklerinde bulunmak üzere ŞURVAK’a geldiklerini belirtiler. Ve bundan sonra yapılacak projelerde hertürlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Vakıf Yönetimini Şanlıurfa’ya davet edip Yeni Yönetim Kuruluna başarılar dilediler.

ŞURVAK Başkanı Alataş Yapılan nazik daveti Ocak ayı içinde gerçekleştirmek üzere söz verdi. Sayın Belediye Başkanlarımıza Şanlıurfa’ya yapacakları hizmetlerde başarılar dileyerek ŞURVAK olarak her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

Şanlıurfa Vakıfı Yönetim Kurulu

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.