Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Dereceye giren öğrencilerden Başkan Aksoy’a ziyaret

Dereceye giren öğrencilerden Başkan Aksoy’a ziyaret

Bozova Belediyesi’nin sponsorluğunda, İstanbul’da gerçekleşen Türkiye Atletizm yarışmasında dereceye giren öğrenciler teşekkür etmek üzere Başkan Suphi Aksoy’a ziyaret gerçekleştirdiler.
Bozovalı öğrenciler, İstanbul’da gerçekleşen Türkiye Atletizm yarışmasında dereceye girerek ilçeye gurur yaşattılar. Bozova Belediyesi’nin sponsorluğunda yarışmaya katılan öğrenciler dereceye girdikleri ödülleriyle beraber ilk işleri Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’u ziyaret etmek oldu.
Bozovalı sporcular Firdevs Aslan, 1000 metrede Türkiye 4.’sü olurken, Muhammed Pala ise 60 metre engelde Türkiye 6.’sı oldu.
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’u ziyaret eden sporcular, başkana teşekkür ederek kendilerine verdikleri destekten dolayı böyle bir başarıyı elde ettiklerini ifade ettiler.
Başkan Aksoy ise, Bozova İlçesine kazandırılan bu başarının gururunu yaşadıklarını belirterek; ‘’ ilçemizin başarılı sporcuları, İstanbul’da gerçekleşen Türkiye Atletizm yarışmasında ödüllerle dönerek bize gururu yaşattılar. Bizlerde kendilerine sponsor olarak her zaman arkalarında olduklarını, ve daha fazla başarı elde etmeleri için destek olacağız’’ ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Şanlıurfaspor’da ertelenen kongre bugün yapılıyor!

(RHA AJANS/RHA) – Bugün Saat:12.00'de Şanlıurfaspor'un ertelenen olağanüstü kongresi kulüp tesislerinde gerçekleştirilecek. Şanlıurfaspor'da ertelenen kongre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.