Anasayfa / TÜM HABERLER / Ceylanpınar Belediye Başkanı: 4 yıl oturup yatacağız

Ceylanpınar Belediye Başkanı: 4 yıl oturup yatacağız

Ceylanpınar Belediyesi Başkanlığına Meclis kararıyla seçilen Feyyaz Soylu, hizmet anlayışını “Valla bana da düşen burada oturup sohbet edeceğiz, esnafı dolaşacağız, yani hasbihal edeceğiz. Suyumuz var, yolumuz var, bir şeye ihtiyacımız yok. Oturup, yatacağız 4 yıl” olarak açıkladı.

RHA AJANS/RHA) – Hatırlanacağı üzere 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den Abdullah Aksak seçimi kazanmıştı. Aradan aylar geçmesinden sonra ise adli sicil kaydında “Silah yakalattığı” gerekçesiyle cezası bulunduğu tespit edilen Aksak görevden alınmış ve mazbatası iptal edilmişti.

Belediye meclisinde yapılan seçimde ise Feyyaz Soylu başkanlığa seçilmişti. Belediye başkanlığına seçilen Feyyaz Soylu kendisine tebrik ziyaretleri sırasında yapılan açıklamayla hizmet anlayışını yansıtan açıklamalarda bulunmuş ve bu açıklamalarla kamuoyunun tepkisini çekmişti.

Feyyaz Soylu’nun tepki çeken açıklamaları ise şu şekilde:

“Benim bir hizmetim yok. Bana hizmet bir şey kalmamış. Beden önceki belediye başkanlarımız her şeyi yapmış. Abdullah başkan kardeşimiz de bir şeyler yapmış. Valla bana da düşen burada oturup sohbet edeceğiz, esnafı dolaşacağız, yani hasbihal edeceğiz. Suyumuz var, yolumuz var, bir şeye ihtiyacımız yok” dedi.

 

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.