Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Şanlıurfaspor Ve Karaköprü Belediyespor Maçının Hakemleri Belli Oldu

(RHA AJANS/RHA) – Haftasonu oynanacak olan Karbel Karaköprü Belediyespor-Bayrampaşaspor ve Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Misli.com 2.Lig Beyaz Grup ve 3.Lig 4.Grup'ta mücadele veren temsilcilerimiz Şanlıurfaspor ile Karaköprü Belediyespor ligin 3’üncü haftasında maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Misli.com 2.Lig Beyaz Grup'ta pazar günü deplasmanda Saat.19:00'da Amedspor'a konuk olacak Şanlıurfaspor maçını Muğla bölgesi hakemlerinden Hakan Ülker düdük çalacak.Ülker'in yardımcılıklarını ise Harun Öztekin,Ercan Akdeniz ve Berkay Erdemir yapacak.
Pazar günü 14.30’da Faruk Çelik Stadı’nda oynanacak maçta Çorum bölgesinden Celal Bayraklı düdük çalacak. Bayraklı'ın yardımcılıklarını ise Abdurrahman Atabay,Furkan Ulu ve Nihat Hartlı yapacak.
İŞTE MİSLİ.COM 2.LİG BEYAZ GRUP VE 3.LİG 4.GRUP MAÇLARINI YÖNETECEK HAKEMLER:
NİĞDE ANADOLU FK – GÜMÜŞHANESPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: NİĞDE 5 ŞUBAT HakemlerRAŞİT YORGANCILARSERDAR SOYDANSERHAT SAĞIRBURAK AKDAĞ TemsilcilerGÜRCAN YAMAN
GözlemcilerBAHADIR KAYIŞOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR – HACETTEPE SPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: TCDD ANKARA DEMİRSPOR Hakemler DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞMERT TÜRKMUSTAFA TOSUNÖZER ÖZDEN TemsilcilerBİLGE KAĞAN AKSOYMUSTAFA HAKAN BEKTAŞ
GözlemcilerFATİH GÜNDOĞDU
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – UŞAK SPOR A.Ş.Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: 15 TEMMUZ STADYUMU HakemlerBAYRAM BAŞKANYAKUP ERDOĞANÖMER AKMANCİHAN ÖLMEZ TemsilcilerSELÇUK ALDEMİRBÜLENT KAR
GözlemcilerCENGİZ ÖZKUL
ERGENE VELİMEŞE SPOR – ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.Tarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU HakemlerABDULLAH VOLKAN AYDINYUSUF ŞİMŞEKÖMER YÜZERERHAN KAYA TemsilcilerSALİH ŞAHBEY
GözlemcilerMURAT ŞAHİN
İNEGÖLSPOR – SARIYERTarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: İNEGÖL İLÇE STADI HakemlerFATİH TOKAİLHÜSEYİN KIVANÇ DURMAZUĞUR BAŞDAŞEMRE BULUT TemsilcilerİBRAHİM ONAYLIYAVUZ POLAT
GözlemcilerMUZAFFER KAŞIKCI
KOCAELİSPOR – ÇORUM FKTarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: KOCAELİ STADI HakemlerBURAK TAŞKINSOYBARIŞ ÇARDAKLIEFE KURTULUŞTOLGA AKBABA TemsilcilerS.ZAFER FALAYERCAN ÖZMEN
GözlemcilerFERHAT GÜNDOĞDU
AFJET AFYONSPOR – MANİSA FUTBOL KULÜBÜTarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: ZAFER STADI HakemlerERDOĞAN ÖZKAYAOKAN AKBALSELİM ŞENÖZSAFA YILMAZ TemsilcilerERTUĞRUL ÖZTENEREN EROĞLU
GözlemcilerMURAT SARAÇ
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ŞANLIURFASPORTarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: DİYARBAKIR STADYUMU HakemlerHAKAN ÜLKERHARUN ÖZTEKİNERCAN AKDENİZBERKAY ERDEMİR TemsilcilerALİ KOÇŞENTÜRK DEMİRAL
GözlemcilerİBRAHİM ÇİNAR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. – HEKİMOĞLU TRABZONTarih: 04.10.2020 Saat: 19:00 Stat: 12 ŞUBAT HakemlerADNAN DENİZ KAYATEPEMUTLU ÇİĞDEMSABRİ ÖĞEEMRE KORKMAZ
Misli.com 3. Lig (3. Hafta)KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR – BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.Tarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: FARUK ÇELİK STADI HakemlerCELAL BAYRAKLIABDURRAHMAN ATABAYFURKAN ULUNİHAT HARTLI TemsilcilerHİLMİ MAHİR BAŞARAN
GözlemcilerATIF EYNALLI
52 ORDUSPOR FK – KOZAN SPOR FKTarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: 19 EYLÜL STADI HakemlerTALHA ÖZTÜRKHASAN CEBECİHASAN HÜSEYİN YAZICILARZEYNEP İREM SENGİR TemsilcilerŞENER AYDOĞDU
GözlemcilerHASAN KÖLEMEN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR – KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPORTarih: 04.10.2020 Saat: 14:30 Stat: KELKİT İLÇE STADI HakemlerMEHMET ALİ ÖZERANIL KÜÇÜKKARACASABRİ ÜSTÜNELCANSU TİRYAKİ TemsilcilerOKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
GözlemcilerSERKAN ÇİNAR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR – MODAFENTarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: DAĞILGAN STADI HakemlerYUNUS DURSUNMEHMET KURUEMRE DEMİRELORHAN KARABOĞA TemsilcilerGÜLAY GÜNEŞ
GözlemcilerABDULLAH AYAR
ALANYA KESTELSPOR – SİLİVRİSPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: ALANYA MİLLİ EGEMENLİK STADI – ANTALYA HakemlerMEHMET TERECEMUSTAFA YÜKSELERAY TANIKYUSUF KAYA TemsilcilerVOLKAN ALPTEKİN
GözlemcilerHASAN HÜSEYİN YILDIRIM
DÜZCE SPOR – ADIYAMAN 1954 SPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:00 Stat: DÜZCE 18 TEMMUZ HakemlerÖMER FARUK GÜLTEKİNMEHMET MİTHAT LEVENTMEHMET YILMAZ ÇALIŞIRİBRAHİM HALİL BEDEN TemsilcilerMUSTAFA LUTFİ CİNCİ
GözlemcilerİLKAY AYDIN
BURSA YILDIRIM SPOR – SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ – BURSA HakemlerÖNDER TURGAY DEMİRDAKİBRAHİM ETHEM POTUKATAKAN TUTANANIL FURKAN LİMAN TemsilcilerTUĞBAY İNAN
GözlemcilerYAVUZ ÇETİN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR – MUĞLASPORTarih: 04.10.2020 Saat: 15:30 Stat: SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI HakemlerAHMET RESULOĞLUGÖKHAN YÜKSELMEHMET BÜYÜKYILMAZNİYAZİ BALÇIN TemsilcilerHÜSEYİN GÜLEÇ
GözlemcilerMURAT ŞENER

İlginizi Çekebilir

Beyaz grupta 2 takımın 3 puanı silindi

Misli.com 2.Lig Beyaz grupta mücadele eden ve transferin son gününde transfer tahtasını açan Şanlıurfaspor kulübü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.