Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Baydilli’den DEDAŞ’a ziyaret

Baydilli’den DEDAŞ’a ziyaret

( ŞANLIURFA – RHA ) Son günlerde Şanlıurfa’nın Merkez Karaköprü ilçesinde yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, DEDAŞ İl Müdürü Osman Kondu ile görüştü.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, DEDAŞ İl Müdürü Osman Kondu’yu ziyaret ederek ilçede son dönemde artan elektrik kesintileri konusunda görüştü. Başkan Metin Baydilli, Şanlıurfa’da özellikle Karaköprü’de yaşanan elektrik kesintileri ve vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılarla ilgili DEDAŞ İl Müdürü Osman Kondu’yu ziyaret ettiklerini söyledi. Baydilli, “İlçemizdeki kesintilerin getirdiği sorunları ve vatandaşlarımızın taleplerini İl Müdürümüze aktardık. Kendileri bize yaşanan elektrik kesintilerinin nedenlerini ve arıza noktaları ile ilgili bilgi verdi. Sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağımızı ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için bir an önce çözüm bulunması talebinde bulunduk” dedi.

DEDAŞ İl Müdürü Osman Kondu da Şanlıurfa ve Karaköprü ilçesinde kesintilerin en büyük nedeninin aşırı yüklenmeden olduğunu, Metin Baydilli’ye illetti.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da bir evde ortalama kaç kişi yaşıyor? İşte bu sorunun cevabı

(RHA AJANS/RHA) – Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Siirt Bölge Müdürlüğü, 15-21 Mayıs olarak belirlenen Aile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.