Anasayfa / TÜM HABERLER / SİYASET / Eski Bakan Çelik profilini güncelledi

Eski Bakan Çelik profilini güncelledi

(Ş.URFA-RHA) – Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni kabinede kendisine farklı bir bakanlık koltuğunda yer bulamayan ve bakanlığını Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’ya kaptıran Faruk Çelik profil güncellemesi yaptı.

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Beştepe’de olağanüstü bir görüşme gerçekleştirmiş ve görüşme sonrasında kabine deşikliği meydana gelmişti.

Açıklanan yani kabine de daha önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik ve son olarak da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yapan Faruk Çelik’e hiçbir bakanlık verilmedi. Çelik’in yerine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduğu açıklandı.

Perşembe günü yapılan devir teslim töreniyle Faruk Çelik görevini resmen Bakan Fakıbaba’ya devretmiş oldu. Çelik, yapılan değişikliğin ardından Twitterda profil güncellemesi yaptı ve  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ünvanını kaldırarak sadece AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ünvanını bıraktı.

 

İlginizi Çekebilir

Başkan Yalçınkaya Temizlik Çalışmalarını Denetledi

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya pandemide çalışmalarına yoğunluk veren temizlik çalışmalarını denetledi. Mesai mefhumu gözetmeksizin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.