Anasayfa / TÜM HABERLER / YAŞAM / Mahalle temizlik işleri sürüyor

Mahalle temizlik işleri sürüyor

Temizliğin devamlılığının kent genelinde sağlanması adına birçok yan temizlik faaliyeti yürüten Haliliye Belediyesi, dezenfektan çalışmaları, toz kalkmasını önleyen sulama çalışmaları, araçlarla yol süpürmeler, kaldırım yıkamaları, ara sokaklarda sulu temizlik, hafriyat kontrolü, boş arazilerde süpürme ve toplama gibi çalışmalar yapıyor.

40 derece sıcakta toz savrulumunun önlenmesi adına yapılan yıkama çalışmaları planlanan süre boyunca mahallenin temiz kalmasını ve sokaktan evlere olan toz taşımının engellenmesini sağlıyor.

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bu bağlamdan özellikle ev ve apartmanların kapılarının açıldığı ara sokaklarda yıkama ve sulama çalışmaları yapıyor. Özellikle parke döşemesi olan sokaklarda temizliğin sağlanması için tazyikli su kullanımına önem veren Haliliye Belediyesi, yıkama yoluyla sokakların temizliğinde devamlılık sağlıyor. Yıkamaların ardından periyodik olarak süpürülen sokaklar bu yolla uzun süre temiz tutuluyor.

MAHALLE SAKİNLERİ YIKAMA ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN

Süleymaniye Mahallesi’nde yıkama çalışması yapan temizlik ekipleri, burada mahalle sakinlerinden teşekkür aldı. Muhtar Salih Dağ da yapılan yıkama çalışmalarından duyulan memnuniyeti, teşekkürü ile dile getirdi.

 

İlginizi Çekebilir

Mustafa Kılıç Hoca hakka yürüdü

Ömrünü Kur'an'a adamış değerli alim Mustafa Kılıç hoca hakkın rahmetine kavuşmuştu. Ömrünü Kuran-ı Kerim okumaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.