Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Kısa Sürede Açılışı Yapılacak

Kısa Sürede Açılışı Yapılacak

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi tarafından Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bitişiğinde yapımına hızlı bir şekilde devam edilen hasta yakınları misafirhanesinde incelemelerde bulundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediye tarafından yapımı süren ve yaklaşık 5 milyon liraya mal olacak olan hasta yakınları misafirhanesinde incelemelerde bulundu. Hasta yakınlarının rahat ve konforlu koşullarda zaman geçirebilmeleri için yapımına başlanılan ve bitme aşamasına getirilen 5 yıldızlı otel konforundaki misafirhanede incelemelerde bulunan Başkan Ekinci, eksikliklerin kısa sürede bitirilmesi talimatını verdi. 3 bin 200 metre karelik alanı kapsayan 100 yatak kapasiteli misafirhanede bekleme salonları, resepsiyon, çamaşırhane, mutfak, banyo, yatak odaları, balkon ve dinlenme odaları bulunuyor. Kısa süre içinde hizmete açılması beklenen misafirhane inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Ekinci, Eyyübiyelilerin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirtti.

Misafirhane inşaatı incelemesinde açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şunları söyledi;” Belediyemizin Hasta Yakınlarına yönelik yaptırdığı misafirhane bitme aşamasında son hazırlıklar yapılıp mobilyaları döşeniyor. Bu misafirhanemizde 100 yatak mevcut olup ayrıca sosyal tesiste mevcut ve giriş katında eczaneler var. Dolayısı ile hasta yakınlarının ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda bir düzenlemeye gitmiş olduk. Özellik ile misafirhanemiz ile hastane arasında müştemilat duvarı vardı, bu duvarda kaldırıldı ve bu yerimiz hastanenin müştemilatı haline geldi. Dolayısı ile kısa süre içerisinde bitecek olan misafirhanemiz kırsaldan ve il dışından gelen hasta yakınlarının kalabileceği bir mekan haline gelmiş olacak. Sosyal belediyecilik örneklerini ilçemizde sergilemeye devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Mersin’de yaptığı mitingdeki ifadesinde her hastane yakınına misafirhane söylemi de yine Eyyübiye ilçemizden yapılmış olacak. Bu devasa tesisimiz 1 ay içinde hizmete hazır hale gelecek. Buradan istifade edecek olan misafirlerimizden tek isteğimiz, bizlere dua etmeleridir. Bu tesisin yapımında emek sarf eden ekip arkadaşlarımı da kutluyorum. İnşallah her şeyin en güzeline layık olan Eyyübiyeli vatandaşlarımıza bizler de her şeyin en güzelini sunmaya devam edeceğiz. “

İlginizi Çekebilir

Başkan Ekinci Polislerle birlikte Fidan Dikti

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis haftası kutlama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.