Anasayfa / TÜM HABERLER / Valilikte eğitim yatırımları değerlendirme toplantısı

Valilikte eğitim yatırımları değerlendirme toplantısı

( ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfa’daki eğitim yatırımları, Vali Abdullah Erin başkanlığında yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Milli Eğitim konularının görüşüldüğü Ankara’daki temaslarının ardından Şanlıurfa’ya dönen Vali Abdullah Erin, Vali Yardımcısı Fatih Çelikkaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Çakmak, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar,Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli. Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun katıldığı toplantıda eğitim yatırımları, okullardaki güvenlik ve sağlık tedbirleri mercek altına aldı.

Türkiye’nin en önemli büyük şehirlerinden olan Şanlıurfa’nın eğitimde hak ettiği seviyeye gelebilmesi için gerekli tüm çalışmaların yapıldığını belirten Vali Erin, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu tam gün eğitim sistemine uyum için eğitim yatırımlarının zamanında gerçekleşmesinin önemine değindi.

Toplantıda, devam eden eğitim yatırımları, derslik ihtiyaçları ve yapılacak projeler değerlendirildi.

İlginizi Çekebilir

Urfa’da silah kaçakçılığına geçit yok!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla kentte silaj kaçakçılığına geçit vermiyor. 6136 SKM suçunun önlenmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.