Anasayfa / TÜM HABERLER / YEREL HABER / Başkan Atilla:”Bu Seçimde Hem Türkiye Hemde İslâm Dünyası Kazandı

Başkan Atilla:”Bu Seçimde Hem Türkiye Hemde İslâm Dünyası Kazandı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 24 Haziran’da sandıklara giderek Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi için oy kullanan herkese teşekkür etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde alınan sonuçlardan dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı.

Mesajında iç ve dış mihrakların oyunlarına rağmen seçimlerden zaferle ayrıldıklarını vurgulayan Başkan Menderes Atilla, bu seçimde sadece Türkiye’nin kazanmadığını belirterek bu seçimi aynı zamanda İslam dünyasının da kazandığını söyledi.

“SEÇİMLERİ KUDÜS, ARAKAN, KERKÜK, SURİYE’NİN MAĞDUR VE MAZLUM İNSANLARININ VE TÜRKİYE’NİN DUALARIYLA KAZANDIK”
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, seçimin kazanılmasında dünyanın çeşitli yerlerinde mazlum dualarının da etkili olduğuna dikkat çekti. Atilla, “24 Haziran’da 27. Dönem Milletvekili seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini gerçekleştirdik. Türkiye yine kalkınmadan yana oyunu kullandı. Ceylanpınar ilçemizde de gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gerekse AK Parti’ye güzel bir destek verildi. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep beraber Türkiye’yi 2023 ve 2071 hedefleri yolunda şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan çalışacağız. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından vatandaşlarımızla birlikte parti binamız önünde gece yarısına kadar zaferimizi kutladık. Bizler bu seçimleri iç ve dış mihrakların oyunlarına rağmen seçimlerden zaferle ayrıldık. Bu seçimi sadece Türkiye kazanmadı. 24 Haziran’da gerçekleştirilen seçimleri aynı zamanda İslam dünyası da kazanmıştır. Bu seçimleri Kudüs, Arakan, Saraybosna, Kerkük, Suriye’nin mağdur ve mazlum insanlarının ve Türkiye’nin dualarıyla kazandık. Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde bizlere destek olan başta Ceylanpınar’daki vatandaşlarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimleri Türkiye’ye, milletimize, İslam dünyasına, tüm mağdur ve mazlum insanlara hayırlı olsun” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Başkan Ekinci Polislerle birlikte Fidan Dikti

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis haftası kutlama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.